IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ИТН подкрепя Антикорупционния закон

Имали и предложения за управленската програма

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

ИТН подкрепя Антикорупционния закон и има предложения за програмата за управление. Това заяви пред БНР депутатът от формацията Любомир Каримарски преди заседанието на Финансовата комисия:

"Това, което видяхме и което ни беше предоставено, се припокрива и с коалиционното споразумение, и с това, което и ние отстояваме. Не мисля, че има кой знае какви различия. По-скоро неща, които в детайли трябва да уточним".

По-рано началникът на кабинета на премиера Лена Бориславова заяви, че ключово за участието на "Продължаваме промяната" в правителство с мандата на БСП е приемането на проекта за Антикорупционен закон и изборът за председател на КПКОНПИ.

Според депутата от ГЕРБ Александър Иванов, политическите сили няма да намерят разумен подход за съставяне на правителство: "Този парламент е изчерпан. Няма разбирателство между политическите партии, а виждаме, че червените линии продължават да си ги чертаят вътре в старата коалиция.

И най-абсурдното за мен е поставянето на определени лица като гаранция за изпълнение на някаква програма или формиране на коалиционно правителство".

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Политика
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата