IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Найден Тодоров: Не бягам от проблема в Народния театър


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Да напомня:
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
във всеки държавно финансиран театър биха уволнили режисьор максимум 24 часа след като бъде уличен в това, че пи. ян до козирката си е позволил да издевателства върху свой колега от театъра. А после би бил съден за нарушаване на човешки права и издевателство на партиен и етнически принцип. У нас някои хора вече усилено мислят как законово да си разрешат подобни издевателства. На себе си и на хора като Морфов. Тотален скандал!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
уволни директора на театъра. Личностите са много по-важни от купчина камъни. Ние се гордеем с нашите царе, актюри, музиканти, оперни певци, а не се гордеем от тромпети и цигулки.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
При тато играеш не играеш в театъра заплата взимаш.
отговор Сигнализирай
2
Да
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Се създаде Закон за сценичните изкуства е равносилно да се създаде закон за всяка общност. Например, Закон за миньорите, Закон за готвачите, Закон за ай ти, Закон за тв операторите и прочее. За това има Кодекс на труда. Някой имат и специални закони - ЗМВР, ЗСВ, ЗДсЛ, ама няма как за всеки да има отделен закон. Плюс това всички тези закони преповтарят КТ, та са абсолютно ненужни.
отговор Сигнализирай
1
?
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Министър на културата или послушница от Догановите сараи?
отговор Сигнализирай
Новини