IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Забавен предизборен клип по поръчка на кабинета изтече в Интернет

Правителството е дало 30 000 лв. за 6 клипа, призоваващи хората да гласуват

Забавен предизборен клип по поръчка на кабинета изтече в Интернет

Рекламен телевизионен клип, подканящ хората да участват на изборите изтече в Интернет. Агитационното видео е един от няколкото клипа в подкрепа на гласуването, които трябва да тръгнат от следващата седмица по телевизиите.

Веселото послание, определено предизвика интереса на интернет потребителите, след като се появи във форум в мрежата. Клипът, който можете да видите тук завършва с призив, подканящ да дадете своя вот. В края на видеото е посочен адреса на сайта www.bgizbori.org, който ще бъде активен от петък.

Въпросната интернет страница ще обяснява процеса на гласуване и участие в изборите и е изработен от E-card, обясни за Dnes.bg управителят на компанията Димитър Ганев. Той коментира, че няма информация, кой е е автор на клипа.

Това не е единственото видео. Те ще са 5 или 6, като тяхното изработване струва 30 000 лв., обяви днес говорителят на правителството Димитър Цонев.

За конкурса за рекламна кампания са участвали няколко фирми, но правителствения говорител не спомена името на фирмата победител, както и на отпадналите кандидати. Той обеща да даде специална пресконференция по относно кампанията.

Изборът на клиповете, които ще се завъртят по телевизията се прави от комисия под ръководството на правителствения говорител.

Кампанията за повишаване на изборната активност ще започне следващата седмица и ще продължи около 15 дни.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Политика
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата