IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Музиката има силата да променя хората към добро!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
На фона на броя жертви това заглавие на статия звучи като ирония. Ислямът пък може да промени живота на хора към мизерия и робство, ако изобщо оцелеете след клането. Както ви беше нагледно показано. Пък вие им разправяйте как музиката имала силата да променя хората към добро. Кога ще изтрезнеете и прогледнете, и разберете, че мюсюлманите трябва да си отидат при камилите и пясъците. Не знам за вас, но аз нямам нужда от нито един от тях и варващината им. Живее ми се!!!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
За чалгата това не важи. Тя променя хората към по-*** начин на мислене, съответно е зло.
отговор Сигнализирай
3
А помните ли ,
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
как платените терористи, представяне като бунтовници в Либия хвърляха живи служителите на една поща от високите етажи? Еее, това ставаше в Либия и тогава не се шокирахте, а сега се борите срещу тероризма. Не е чудно защо терориста от Манчестър е либиец, отмъщава на унищожителите на страната си.
отговор Сигнализирай
2
До 2
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Burzume, твоето (вашето) "състояние " има медицинско название -ШИЗOФPEНИЯ
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Ау какво сценично облекло, как си пускат децата да гледат това?!?!
отговор Сигнализирай
Новини