IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Арестуваният DJ: Задържаха ме, защото не предадох лаптопа си!

Бях унижен публично, написа DJ Станчо във Facebook

Снимка: Facebook, Stanislav Peev Peev

Снимка: Facebook, Stanislav Peev Peev

Арестуваният снощи в Слънчев бряг диджей бил задържан, защото отказал да предаде лаптопа си. Това разказа самия DJ Станчо във Facebook.

Той беше арестуван снощи по време на среднощна акция в Слънчев бряг, за която съобщи вицепремиерът Валери СИмеонов.

"Снощи бях арестуван и унижен публично пред пълен клуб в "Слънчев бряг", отнети са ми лични вещи – лаптоп и зарядно, без адекватно обяснение от РУ Несебър, Слънчев бряг", написа диджеят във Facebook.

"Написаха ми два броя наказателни постановления – едното за това, че пускам музика (това ми е професията), второто постановление и ареста са вследствие на това, че отказах да предам лаптопа доброволно. Извинявам се на приятели и феновете си във Варна, днес няма да мога да изпълня професионалните си задължения. Направете изводите за себе си”, написа той.
 
Припомняме ви, че по време на снощната акция са проверени няколко бара в курорта Слънчев бряг, не само от МВР, а и от НАП и регионалната здравна инспекция. Вицепремиерът Валери Симеонов още в началото на летния сезон настоя, че ще се бори с шума от заведенията по морето.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата