IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Да помогнем на Коки, нуждае се от средства за терапии

Нека направим неговия 1 юни по-светъл

Да помогнем на Коки, нуждае се от средства за терапии

1 юни ще бъде весел празник за десетки хиляди деца у нас, ще играят, ще се забавляват. 1 юни ще бъде празник и за малкия Коки. Но за него и родителите му месецът, който предстои ще бъде труден.

Калоян Казаков страда от вторичен недоимък на лактазата, нецелиакична глутеновата непоносимост и детски аутизъм. Лекарите успешно вляха на Коки стволови клетки, след успешния процес на хелиране.

Към настоящия момент, здравето и животът на детето се крепи основно на дарения, които правят осъществяването на необходимите терапии възможно. Те са ежедневни и всяка помощ от наша страна ще бъде важна терапиите и лечението на Коки да продължат.

Родителите не спират да се борят за неговото здраве, нека всеки, който може да помогне - да се включи в тази борба.

Можете да помогнете на Коки и семейството му с дарение чрез специализираната онлайн платформа на фондация Help Karma или на сметката по-долу:

IBAN:BG89PRCB92301049318117
BIC: PRCBBGSF
ПроКредит Банк
Калоян Пейчев Казаков
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата