IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Джамбазки: ЕК заменя "майка" с "лицето, родило детето"

ЕК се отрича от употреба на думата "майка"

Джамбазки: ЕК заменя "майка" с "лицето, родило детето"

Евродепутатът Ангел Джамбазки съобщи, че в правната комисия в европарламента се гласува поредната пропаганда, според която отпада думата "майка".

"EК с поредната джендър пропаганда -отрича се от употреба на думата "майка“.

Гласувах убедено против становището на правната комисия в Европейския парламент, в което се подкрепят текстове, предложени от Европейската комисия, където е премахната думата "майка", вместо това се използва "лицето, родило детето".

Продължава да ни се налага диктатурата на безполовите, на това да наричаме родителите с "Родител 1" и "Родител 2". Това трябва да спре. Половете са биологични, а родителите са майка и баща.

Категорично не приемам и прокарването на еднополовите бракове под предлог, че се защитават правата на децата по този начин. Не, така се подменя правния ред на държавите членки, които не признават бракове на еднополови двойки. Затова, с колеги внесохме искане държавите членки да имат свободата да не прилагат този регламент. Нашата Конституция е ясна по този въпрос. Бракът е свещен съюз между мъж и жена!

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата