Столична община допусна на Черешова задушница "София прайд“ да окупира целия център на София. В ден като този, когато трябва да има смирение и почит пред починалите. Не гей парад, психиатрия трябва за такива! Пълна подкрепа за Шествие за семейството! Това написа заместник-председателят на ВМРО и общински съветник в София Карлос Контрера в личния си профил във Facebook.
Повод за острата му реакция е разрешението за провеждане на "София прайд“, на най-голямата задушница – Черешова.
Ето и цялата позиция на Контрера:
Столична община допусна на Черешова задушница "София прайд“ да окупира целия център на София. В ден като този, когато трябва да има смирение и почит пред починалите, няколко НПО-та, групи извратени и перверзни хора ще ни убеждават, че проблемът на проблемите в България е, че двама мъже или две жени не можели да сключат брак. Всичко това ще е гарнирано с кич, група травестити с пайети, голяма доза зяпачи, за които гей парада е шоу и т.н.
За да е перверзията по-голяма, тазгодишният гей парад излиза с лайтмотив какви родолюбци били, колко обичали Родината, като за целта някои от тези, които не могат да решат от кой пол са, ще се появят в народни носии. Перверзия, особено на фона на това, че феновете на гей парада редовно осмиват хоро пред Народния театър, на всеослушание се изказват как носията била ганьовщина, а който не им подкрепя дивотиите е ретрограден тип, който биел жена си. След като откраднаха дъгата на децата, сега ще се гаврят и с народните ни обичаи. Естествено, за да оправдаят собствената си перверзия. Не гей парад, психиатрия трябва за такива!
Шарените джендъри, както точно ги е описал българският рапър Устата в песента си, търсят непрекъснато скандали и внимание, защото на българите отдавна им писна от воплите им. С други думи това са страшни досадници, които освен с хомосексуалност с нищо друго не изпъкват. Затова развяват сексуалната си ориентация като знаме, белким някой ги забележи колко са значими. Не, не са. И никога няма да имате нормални семейства. Между другото е добре да се изследва въпросът как се гонят и трепят по между си т.нар. еднополови двойки, понеже много им знае устата по темата "домашно насилие“. Хубаво е МВР да почне да води статистика за т.нар. гей драми, някои от които завършващи със заплахи, преследване, клепане и даже с убийство. Толкова за тези "цветенца“ и "пеперудки“, проповядващи уж любов.
И понеже са тежко банални в исканията си - затова и ходят, дразнят, квичат за права и се правят на маймуни, защото очевидно някак трябва да се изпъква, а и да се оправдае смученето на пари всяка година от донорите, финансиращи и "София прайд“, и една камара НПО, които уж защитавали някакви права на някого.
На 22 юни ще отида на Шествие за семейството, за да видят шарените джендъри, че има контрапункт на тяхната патологична лудост. Нещо повече - да се види, че в българското общество не сме малцина тези, които смятаме, че в нашето ежедневие трябва да се придържаме към националните си и християнски традиции. И най-вече ще отида, защото не искам дъщеря ми да живее след време в извратена, джендърска държава!
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Държавата активира помощта от 20 евро заради скъпите горива
Европа е загубила 1,2 трлн. евро заради отлива на технологични компании
Руслан Трад: До пет седмици ще видим сухопътни сили на САЩ в Иран
Украинските дронове методично атакуват руските петролни терминали в Балтийско море
Войната може да спре внезапно бума на имотните облигации в ОАЕ
Sky Towers by AMur – новият стандарт за лукс в София
Правителството одобри финансиране за МВР: Милиони евро за здраве и документи
Служебният кабинет отпуска над 118 000 евро за украинските бежанци у нас
Тайните на красотата: Най-добрите домашни маски за здрава и бляскава коса
Борисов: Няма да създавам проблеми, ще работя за стабилно управление
Грант Уотърман разкри важната роля на бойните спортове
Петко Христов с голямо обещание за националния отбор
Великден! Влахович подписва с Юве
Скандалът Киеза! Защо Феде отказа да играе за Италия
Левски го обича! Сираков награди бившия капитан Цунами
Няма шега! Барса избра Бастони
Наистина ли магнезиевият глицинат е скритата тайна на красотата? Ето какво споделят специалисти
10-те най-добри маски за коса, които да приготвите още сега
5-те най-подходящи тренировки по време на менопаузата
Б.Т.Р. ще премине през най-големите сцени в страната с Tour 2026
Хитовият турски сериал „Игра на съдбата“ тръгва премиерно от 1 април
Любовен хороскоп за април 2026
През юли във Варна ще се проведе 3-то издание на KWU SENSHI Световна купа за аматьори
Лятото ще усетим отражението на войната в Иран: Вдигат рязко ток, газ и парно от юли
Митов: Стана навик на този служебен кабинет да се хвали със свършеното от кабинета „Желязков“
Мъж открадна козметика от варненска аптека
Протест във Варна заради липса на мерки след фаталната катастрофа на ул. "Дрин"
Ученици показаха умения за управление на автомобили във Варна
Учени установиха генетичния предел при клонирането на бозайници
Илън Мъск с нова амбициозна идея: Петаватов изчислителен клъстер на Луната
Първият космически кораб с ядрен двигател ще полети към Марс през 2028 г.
НАСА превзема Космоса: Агенцията с нови инициативи в посока Луната и Марс
Създадоха самопочистваща се тъкан, която не се нуждае от прах за пране
Краят на МКС: Ще се превърне ли станцията Axiom в мост към комерсиалния космос?