IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дянков: Може да си позволим увеличение на МРЗ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Гост
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До Анонимен:Не само вие мислите така , един образ като вас , дето така мислеше ,и не позна. Казваше :ЗА БОГА БРАТЯ ,НЕ КУПУВАЙТЕ!Обаче хората пак купуваха ,защото ,гладът е по силен от тока .Нещата не са толкова прости ,колкото си мислите .Да уточня ,самите производители са зависими от суровини ,за да произведат нещо ,и има себестойност, под която не може да се продаде има енергийни разходи ,транспортни разходи ,разходи за персонал.И дори да не се купува ,цената расте СТАГНАЦИЯ.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ако вие имате имот/кола за 100лв и това е цената на която би се купил продукта. Държава Ви каже, неее, ще го продадете за бе повече от 20лв. То Вие няма да го продавате този продукт. И ей на, дефицит на стоки и продаване на черно на спекулативни цени!Аман от комунисти. Цените се регулират от пазар. Като никой не купува - цените ще паднат. Като се свие потреблението - ще паднат!
отговор Сигнализирай
7
ha
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До АнонименНапред и все напред вървим :DНяма държава. Свободния пазар не работи при нас.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Сцената е на всички знайни и незнайни, забравени и незапомнени!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Аз също не разбрах кои са тия, които можели да си подволят да увеличават минималната заплата. Тя да е само една заплата добре, но доста хора са на минималните. Безспроно е обаче, че Дянков смята бързо. Почти колкото мен.
отговор Сигнализирай
4
Aнонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Мистър "постна пица" откъде изпълзя? Абе защо въобще им давате на тея да говорят и да изказват мнение? А и те с кой акъл....да си харчат откраднатите милиони и да не ни занимават. За тях разбира се няма прокуратура и съд.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
А с цените кво става? Можем ли да си позволим намаляване на цените? Или като поскъпне газта ги вдигаме, после като поевтинее пак ги вдигаме? Само напред и нагоре.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Симеон Женчов.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Кои вие можете да си го позволите? Щото това увеличение отново работникът ще го плаща на държавата и в крайна сметка ще е от неговия джоб. Дали иска, а? Май не. По-добре да намалите цените, ама това пък вие не искате...
отговор Сигнализирай
Новини