IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ученически екскурзии само на културни и образователни обекти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Спомени по българското творчество от преди 1944г, което бе унищожено, след идването на СССР и изземване на земите на Българските Ковбои - Селяни и натикването в ТКЗС. По концлагерите бяха избити Българските Кулаци - тия селяни, които не си даваха земите, Творци, Интелигенция, Аристокрация! Идете в Еленския Балкан и вашите сърца ще се напълнят с Незбъднати Мечти, унищожени от комунистите и натикани да живеят по зандани - блокове по градовете!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До 1, не си ходил по националните обекти скоро :)
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Открили топлата вода. Нали това се прави по време на екскурзиите. Личи, че в МОН работят хора, които не са стъпвали в училище.
отговор Сигнализирай
2
Петърчо
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ммм даааа,зачестили са секс контактие между всички,да не ги изброявам и назовавам
отговор Сигнализирай
1
№1
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Всичко хубаво ама те останаха ли културни обекти? Тези които не тънат в разруха се броят на пръсти. Останалите, по лошо стечение на обстоятелствата, се самовъзпламеняват, изгарят и на тяхно място се появява съвсем новичка многоетажна сграда. В най-общия случай на някой случаен роднина на някой случаен човек, който по случайност има връзки в парламента. Казвам има връзки, за да не кажа работи в парламента тъй като думата работа изисква полагането на поне минимално услилие, тук такова няма.
отговор Сигнализирай
Новини