IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Откриха мъртъв шефа на фенклуба на "Пирин"

Димитър Сукалински-Банскалията най-вероятно е убит с нож

Снимка: архив, Impact press Group

Снимка: архив, Impact press Group

41-годишният Димитър Сукалински-Банскалията е открит мъртъв снощи в апартамента си в жк „Еленово” в Благоевград. Това потвърдиха от полицията в града, съобщи bTV. 

Банскалията, който е шеф на фенклуба на местния футболен отбор "Пирин", е бил убит. По първоначална информация нападението е извършено с нож около 21.00 часа в четвъртък. Мотивите за убийството все още не са ясни.
 
Справка в Интернет показва, че освен с дейността си, свързана с фен клуба, Банскалията е предизвикал скандал в по време на последните избори в една от секциите за гласуване. Срещу него тогава е бил подаден сигнал за непристойно поведение в  Общинската избирателна комисия в града. 
 
През март м.г. Банскалията е бил обявен за издирване, тъй като е заплашил местния бизнесмен Иван Хамбарджийски -Бриндо с бомбен атентат.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата