IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Митничарят Фози и крупен бизнесмен "изпушиха" в акция "Цигараджии"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
Уат дъ фак
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
Откога да имаш много мобилни телефони е престъпление или може да се използва срещу теб ?
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 10
Е един спонсор по-малко останаха ***! Хахаха, продължавай така Бойко, явно това е начина да бъдат изметени от политическата сцена. На ред са олигарсите Гергов и Гергов/медия, Черепа и Гигов и т.н. Успех.
отговор Сигнализирай
53
Unufri
преди 12 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Сега разбирам защо Станишев постоянно се оплаква, че има натиск към техни представители от страна на властта постоянно :) Все за натиск и репресии говори, а то какво било :)
отговор Сигнализирай
52
do 72
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
хаха, призоваваш ли, бе? Аз те призовавам да се хвърлиш от някой мост, по възможност по-висок
отговор Сигнализирай
51
киров
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Явно има безработни или по скоро платени драскачи по-долу обслужващи интереси на БКП. Само бой за вас а пък що наистина не излезете на вън да протестирате да видите ответната реакция на народа къде му омръзна да го управляват псевдо демократи. Ама вие сте мазохисти хем да ви оправят ама без да ви плащат гратис ви е...т . Ха ха смешници сте и такива ще си останете.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Гледам симпатизанти на БСП пишат за мутри,а кой всъщност създаде мутрите?Еххх комунистическа *** с 2 пръста чела,даже не помнят какво са *** вчера !
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
НЕ САМО ВАРНА СЕ УПРАВЛЯВА ОТ ДЪРТИ КОМУНИСТИ И ТЕХНИ НАСЛЕДНИЦИ А ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СЕ УПРАВЛЯВА ОТ БКП
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
59,изпушил си емблемата си и спомените ти са доста мрачни-отвори публикациите от тоя период,LEX са със закони и наредби за да разбереш,че полицията следи за спазването на закони и наредби, всичко останало е нарушаване на обществен ред и провокации..Ето аз призовавам прокуратурата да изиска ника ти и да те осъди по бързата процедура за подстрекателство към безредици,от които обществото ни само ще загуби.
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Кой мисли имената на акциите ? Дали ще има Акция "Цвета/новите/рите", "Герберите" и т.н. ?
отговор Сигнализирай
46
до 63
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Ами "Истина", дай да махнем Бойко с "тъмното" минало и да изберем "светлото" бъдеще в лицето на СърГей, духан и пръмова...
отговор Сигнализирай
Новини