IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дъжд и несъобразена скорост взеха жертва в Благоевградско

При друг инцидент мотоциклетист загина след удар в гараж в Девин*

Снимка: архив, Булфото

Снимка: архив, Булфото

Моторист от Сандански е загинал при пътен инцидент в района на Кресненското дефиле тази сутрин. Причина за инцидента е несъобразената скорост и обилният дъжд, са съобщили за "Фокус" от Областна дирекция на МВР-Благоевград. Веднага след инцидента мотористът е транспортиран в Спешния център в Благоевград, където по-късно е починал.

29-годишен мотоциклетист загина при удар в гараж в Девин, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на полицията в Смолян. Около 10:40 часа вчера на ул. „Гимназиална” мотоциклет, управляван от софиянеца К. М., на завой се удря в паркиран лек автомобил „Ситроен”, след което се удря челно в гараж.

Мотоциклетистът е починал на място. Причините за възникване на пътнотранспортното произшествие са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство.

*Новината е обновена в 12.40 часа.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата