IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Един загина след пътния ад край Велико Търново

Три момичета и другия шофьор са в болница

Снимка: Булфото, архив

Снимка: Булфото, архив

Водачът на единия от катастрофиралите автомобили тази сутрин на главен път София – Варна почина на път за болницата, съобщиха от МВР.

Днес, около 07:40 часа, след великотърновското село Шереметя стана тежка челна катастрофа между лек автомобил "Фиат", управляван от 32-годишен мъж от Велико Търново, и BMW, управляван от 24-годишен мъж от Горна Оряховица.

На път за великотърновската болница е починал водачът на фиата. Другият шофьор и пътувалите с него три момичета на 17 и 18 години са пострадали и са откарани в болницата в града с различни травми.

Катастрофиралите автомобили са отстранени от пътното платно, то е опесъчено и обезопасено, допълниха от МВР. Движението и в двете посоки е нормализирано. 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата