26-годишният Николай Салийски от град Вършец е в неизвестност от 31 октомври 2013 г., съобщава монтанската полиция.
По данни на майката на Николай той страда от заболяване и неколкократно е напускал дома им, без да я уведоми, след което е бил намиран в различни населени места.
В деня на изчезването си той е излязъл малко преди 9.00 ч. и е трябвало да се прибере от работа в 17.00 ч.
Николай е висок 173 см, с нормално телосложение, широки рамене, тъмнокестенява права коса, овално бяло лице. Бил е облечен с кожено тъмно кафяво яке, сив суичър с качулка и черно долнище на анцуг.
Тъй като е работел по временна заетост към БКС Вършец е възможно да е облечен с работните си дрехи - масленозелен пуловер, синьо долнище на анцуг и черни гуменки. Отличителният му белег е вертикална порезна рана от 1,5 см в областта на веждите.
Гражданите, които могат да дадат информация за местонахождението на Николай Салийски, да се обадят на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.