IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Убийство в Неапол: Българка наръгана от работодателя си

Жената се грижела за възрастен мъж, който е задържан

Убийство в Неапол: Българка наръгана от работодателя си

Петдесет и осем годишна българка, която се грижела за възрастен италианец в град Акри, в италианската провинция Козенца, беше убита с удари с нож, пише в. "Република", цитиран от БТА.

Сигналът за убийството на жената подал 78-годишният мъж, за когото тя се грижела.

Той казал пред карабинерите, че нападението е станало в дома му. Той самият имал прободни рани в крака.

Разследването обаче показало, че нападението е извършено именно от възрастния работодател на българката. Той първо се опитал да я изнасили и когато тя оказала съпротива, сграбчил нож и я намушкал смъртоносно, а после инсценирал нападение и се обадил в полицията.

Убиецът, идентифициран като Анджело Броньо, е арестуван.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата