Анита Мейзер остава зад решетките, съдът за пореден път отказа да я пусне под домашен арест. За това настояха нейните адвокати.
Със свое решение от 27 април тази година състав на Варненския апелативен съд отмени 3-годишната присъда на Окръжен съд - Варна, произнесена по отношение на Мейзер.
Поради допуснати съществени процесуални нарушения наказателното дело срещу 52-годишната миска се връща на първата съдебна инстанция. Новият процес е насрочен за 19 май във Варна, съобщава ИА "Черно море".
Мейзер е обвинена, че на 14 август миналата година по непредпазливост причинила смъртта на Николай Димов и предложила подкуп от 30 000 евро на полицай от “Криминална полиция“ при ОД на МВР във Варна, за да не извърши действие по служба.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.