IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Спипаха крадци на мобилни телефони

Три различни случая с кражби на телефони завършиха успешно

Спипаха крадци на мобилни телефони

Служители от Първо РПУ Бургас арестували мъж, извършил грабеж на мобилен телефон, собственост на малолетно момиченце, в района на Фондови жилища. Това е 27-годишният С.Б. от Бургас.

Мобилният телефон е намерен и иззет. Работата по случая продължава от служители на Първо РПУ Бургас.

Полицаи от РПУ Приморско са разкрили и извършител на кражбата на мобилен телефон, собственост на 17-годишно момиче от Радомир, откраднат от заведение «Дяволска река» в Приморско.

Това е 19-годишния И.Д. от с. Костелево, общ. Враца. Мобилният телефон е намерен и иззет.

Служители от същото РПУ са установили извършителя на кражбата на два мобилни телефона, собственост на 23-годишен младеж от София, откраднат два дни по-рано от коктейл – бар «Олимп» в Китен.

Крадецът е 19 годишният Е.Х. от София.

Мобилните телефони са намерени и иззети.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата