IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пи Диди, след като изнасилил 16-годишен: Не беше толкова лошо, нали?

Нови детайли изплуваха от последните 4 иска срещу него

Getty

Getty

Нови ужасяващи детайли срещу предполагаемите зверства на рапъра Пи Диди изплуваха в новите четири иска срещу него.

Бивша звезда от риалити шоу обвинява Шон „Пи Диди" Комбс, че я е изнасилил.

Кендра Хафони, участник в риалити шоуто „Искам да работя за Диди", твърди, че е била сексуално нападната и дрогирана от Диди, след като той я поканил на парти през 2007 г.

В иска тя казва, че ѝ е било дадено питие и тя започнала да се чувства замаяна, което я накарало да повярва, че то е подправено, пише "Дейли мейл".

След това Хъфони е била заведена в стая, в която  Диди я е принудил да му прави орална любов.

Малко след това тя загубила съзнание. Последният ѝ спомен е, че се е събудила в къщата на актьорите в Ню Йорк.

Жената е жила сигурна, че е упоена с нещо.  Чувствала се е слаба и изпитвала силна болка в областта на интимните части .

Искът продължава, че Хафъни е била 'все по-безсилна да се съпротивлява' поради обстановката на предполагаемото нападение.

Хафони уточнява, че нападението не е спряло дотук и е станала жертва на „допълнителни актове на сексуално насилие" в Лос Анджелис в имението на Пи Диди.

Искът не съдържа подробности за обвиненията, които са се случили, докато Хафъни е бил в дома на Диди в Калифорния.

Той е подаден по Закона за защита от насилие, мотивирано от пола - закон, който удължава давностния срок, по който жертвите могат да съдят своите насилници.

Законът включва сексуално нападение, изнасилване, домашно насилие, побой, сексуално насилие на работното място, трафик на хора и фалшиво лишаване от свобода. Прозорецът е отворен на 9 януари 2022 г. и е затворен в петък.

В четвъртък, преди изтичането на крайния срок, бяха подадени и два други иска по същия закон.

Джъстин Гуч съди Пи Диди за нападение, случило се през 1999 г. в тоалетната на нощен клуб в Манхатън.

Гуч, който по време на предполагаемото нападение е бил на 16 години, заяви, че Диди му е дал хапчета екстази, алкохол и кетамин.

Твърди се, че след това Пи Диди го изнасилил в  тоалетната. След това Диди казал на Гуч: „Не беше толкова лошо, нали?".

Аристалия Бенитес подава иск срещу Диди, твърдейки, че е била сексуално нападната, докато е била студентка в Нюйоркския университет.

Тя е на 20 години и работи в сестринската марка на Tommy Hilfiger. Твърди, че Диди я е нападнал на парти, на което Анди Хилфигър я поканил през 1995 г.

Бенитес също така твърди, че Диди я е упоил, след като тя е изпила безалкохолна напитка.

Тя си спомня, че е била „насилствено опипвана и опипвана", след което е загубила съзнание. Когато се събудила, се намирала в задната част на такси на път за стаята си в общежитието.

Бенитес заяви, че е била облечена със спортни дрехи, които са били с нея, но не ги е носела, когато се е срещнала с Пи Диди.

В съдебния иск се отбелязва, че Бенитес е отхвърлила ухажванията на Пи Диди, преди да загуби съзнание. Тя твърди, че питието ѝ е било подправено с GHB (гама-хидроксибутират) - наркотик, който забавя нервната система.

В жалбата ѝ се казва също, че слабините ѝ са възпалени, което я кара да смята, че е била изнасилена от Пи Диди,  докато е била в безсъзнание. Бенитес не може да си спомни кога се е качила в таксито и колко време е била там.

Лесли Кокрел подава иск с подобна хронология. Тя твърди, че е била дрогирана и сексуално нападната, докато е присъствала на едно от партитата на Диди през 1999 г.

По това време тя е била на 24 години и е работила като търсач на таланти в музикалната индустрия. Кокрел довела един от клиентите си на партито, за да установи контакти.

Докато била там, Диди я почерпил с питие и я развел из имението си в Хемптънс, намиращо се на Лонг Айлънд, Ню Йорк.

Кокрел си спомня, че е видяла множество посетители на партито, които „са се занимавали със сексуални дейности" в дома и извън него.

Федералните агенти вече откриха доказателства за прословутите „лудории" на Пи Диди, на които участниците са участвали в сексуални действия, по време на обиск през март миналата година.

Кокрел разказва, че е започнала да се чувства замаяна и е легнала, като накрая е загубила съзнание.

Подобно на Бенитес, Кокрел смята, че питието ѝ е било подправено с GHB. В исковата молба се твърди, че докато е лежала, Пи Диди е влязъл в стаята с друг мъж и е мастурбирал.

В иска се твърди, че докато е била в безсъзнание, се е събудила и Пи Диди я е нападнал сексуално.

Лицето и тялото ѝ се чувствали болезнени след предполагаемото нападение и тя си спомняла, че се е събудила в кола пред дома.

В иска се казва, че Кокрел е била „ужасена", а охранителят, който я е закарал до дома, е казал, че трябва да е благодарна на Пи Диди, че е избрал

В изявление за Variety представители на рапъра отричат той някога да е извършвал сексуално насилие над някого.

Този иск не е нищо повече от сбор от медийни заглавия, съшити с фрагменти от други искове и необосновани слухове - продължава изявлението.

С изтичането на крайния срок за Закона за насилието, мотивирано от пола, в Ню Йорк, който изтича утре, опортюнистите се надпреварват да подават неоснователни искове в последния момент.

В изявлението се добавя, че Диди ще „спечели в съда". В момента той е задържан в Метрополитен център за задържане в Бруклин до наказателния процес на 5 май.

Диди беше арестуван на 16 септември и срещу него са повдигнати обвинения в заговор за рекет, трафик на хора с цел сексуална експлоатация и транспортиране с цел проституция.

До ареста се стигна, след като федерални агенти нахлуха в имотите му в Маями и Лос Анджелис на живо по CNN, докато той беше в частния си самолет.

Пи Диди е замесен в 43 дела, включително четири федерални съдебни дела, множество граждански искове и разследване от страна на Националната сигурност и федералното правителство.

Той не се признава за виновен по обвиненията и чрез публични изявления твърди, че е невинен, пише "24 часа".

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата