IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Автобус помете две леки коли в Пловдив, 4-ма са ранени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
mima
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Здравейте! Искам и аз да се включа в този разговор, защото да си част от движението по пътищата е- меко казано опсано, мазохистично и незнам още какво преживяване. Аз имам книжка от 6 месеца(сега много ще започнат да ме плюят, но няма значение) и карам в София. Не е толкова трудно да се кара тук, защото има светофари- казват ти кога да спреш, кога да тръгнеш, ама ако си само ти на пътя. Когато се движат още 100 "маймуни" покрай теб- вече е опасно. Зная, че не мога да съм само аз на улицата, ама малко са хората които спазват правилника за движение. И все пак за друго щтях да пиша. Тези хора от СКГТ(масовия транспорт) карат наистина все едно са сами на пътя. Преди 2 дни един "приятел" с един автобус щеше да си ме отнесе като нищо. То и други карат така, ама автобуса си е бая голям. Оххх, олисах се... Абе с две думи- ХОРА ПАЗЕТЕ СЕ САМИ, че няма кой да ни пази от такива ... по пътя, като онзи малкия в Дружба и като много други .
отговор Сигнализирай
9

преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
там сме провеждали и улични състезания нощем,много е пусто,даже при дрифтшоу част от маршрута е кръговото,зимно време там е най-доброто място за срещи на "състезателите" идват от време на време патрулки,но като цяло този път е без никакъв смисал правен,много е пуст дори денем,а иначе цялата индустриална зона го пресича.Нощем съм изпробвал колата си понеже има 4 или пет леки завоя в които можеш да изпробваш колата като на писта,можеш да бягаш в ляво,в дясно както ти е удобно...вираж да искаш...но кръговото,там можеш да си намериш смъртта без проблем...веднъж даже точно след него бяха рязали някакви дървета и си ги бяха оставили насред пътя без да ги обозначат,веднъж видяхме даже една каруца чийто кон беше умрял на пътя..и така си седеше...
отговор Сигнализирай
8

преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Проблемът на това кръстовище не е регулировката. Пресичат се трилентов и четирилентов път почти без движение, имаголямо кръгово и много голяма видимост. Проблемът е, че там ако мине някой с 60 е изключение и понеже е спокойно често шофьорите блеят и не се оглеждат
отговор Сигнализирай
7

преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Има една голяма подорбност която убягва на всички пишещи. Този булевард не е околвръстен път. В рамките на града е и лимита е 50 километра в час. Стига сте му викали "Околовръстното"
отговор Сигнализирай
6
водач на МПС
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
На всеки пловдивчанин му е добре познато това кръстовище.Като цяло ,там стават повечето от катастрофите.Не е добре регулирано.За същото кръстовище съм писал преди около 2 години.Ама ето-резултат йок !
отговор Сигнализирай
5
Пътник
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Катастрофата е станала на кръговото кръстовище на Околовръстния път..."На Околовръстния път, в Район Тракия, има поне 5-6 кръгови кръстовища.
отговор Сигнализирай
4

преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако искате подробности от място,ето ме. Въпросното кръгово кръстовище се превърна в злокобно място, на което редовно стават тежки катастрофи.Карат с голяма скорост,затова така става . Сега са решили да слагат знаци ,ама ако продължават да карат като бесни и при навлизане в кръстовището,няма да се спре фаталния край и от новите знаци. Дано това е последната катастрофа на това прокълнато сякаш място,макар че се съмнявам !
отговор Сигнализирай
3
wanksta.blog.bg
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Днес Пловдив,утре Харманли ... вече започваме да си чертаем последователността като на някой убиец - с точки,линии ...
отговор Сигнализирай
2
андро
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
нещо не виждам Сеат на картинката, или тя за пореден път е 'някаква' илюстрацийка.... ех днес, днес
отговор Сигнализирай
1

преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ta snimka e ot min katastrofa v plovdiv s 10koli deto bqha otneseni stara eeee
отговор Сигнализирай
Новини