IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Любовник преби детето на приятелката си

Момченцето е в болница, побойникът – в ареста

Любовник преби детето на приятелката си

Асен Х. е в ареста в село Труд, след като преби детето на жената, с която живее на семейни начала.

След полунощ в неделя в дома на 36-годишния мъж в град Съединение избухнал скандал.

Пияният мъж за пореден път обвинил 30-годишната си приятелка за всички проблеми, които в последната година се стоварили върху двойката.

В яда си Асен ударил момченцето по главата и по дясното око. Освен с ръка той ударил сина на любовницата си и с твърд предмет.

Момченцето е настанено в болница и травми по главата. Опасността за живота му вече е отминала, съобщиха медици.

Местни хора казаха през Dnes.bg, че скандалите са всекидневие в дома на Асен. Той често биел приятелката си. Съседите обаче досега не са чували той да е посягал на детето.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата