IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Има достатъчно свидетели срещу Алексей Петров

Събират се още доказателства, съобщи Цветан Цветанов

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Вече има достатъчно свидетели срещу Алексей Петров, заяви вътрешният  министър Цветан Цветанов пред БНР.

Фактът, че МВР и прокуратурата разполагат с достатъчно свидетели срещу бившия агент на ДАНС, доказвал правотата в самото начало на реализирането на операцията „Октопод”. Това било знак и за влиянието на „октопода”, ръководен от Алексей Петров”.

„Продължаваме работата за разширяване на операцията „Октопод”. Разбира се, тя не е спирала от момента на задържането и месец и половин подготовка за реализацията, която направихме”, каза Цветанов.

„Естествено, че има и последващи действия, свързани с разследването, за да можем да съберем достатъчно допълнителни доказателства и да има ефективни осъдителни присъди”, коментира вътрешният министър.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата