IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Без инциденти ли? А този двор след концерта!

МВР се похвалиха, че митинтъг на Слави минал без проблеми, но...

Снимка: БТА

Снимка: БТА

От МВР се похвалиха вчера, че митинг-концертът на "Орлов мост" е минал без инциденти. Всъщност, задържали двама души с метални боксове, но ги пуснали, не били опасни.

И така, ако сверяваме само сводките на МВР ще се окаже, че въобще мероприятието е било изключително мирно - концертът е почнал в 19 часа, завършил в 21 часа и само тези двама души с боксове са нарушили обществения ред.

Във Facebook обаче се появи клип точно от мястото на събитията. Анна Кирилова живее на бул. "Цариградско шосе" и е била на метри от концерта.

"Имаме къща с двор. Вратата към двора е желязна и я бяхме заключили. Сега вратата ни е разбита, оградата към задния двор счупена и в двора ни е пълно с много хора, които хвърлят боклуци, пикаят и т.н.", пише жената във Facebook.

Тя и мъжът й подали сигнали на телефон 112, но уви - безрезултатно.

В клипът ясно се вижда как дворът на къщата им е пълен с хора, които обикалят най-необезпокоявани в чуждата собственост.

"Вече и оградата към съседите ни я няма...", завършва поста си жената.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
София
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата