IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Промени и в нощния транспорт заради посещението на папата

Спирката на пл. "Княз Александър I Батенберг" е затворена

Снимка: Архив, БТА

Снимка: Архив, БТА

Ще бъдат въведени промени в нощния транспорт във връзка с посещението на папа Франциск. Това стана ясно от думите на Христиан Петров, изпълнителен директор на Центъра за градска мобилност по време на брифинг.

"Спирката на пл. "Княз Александър I Батенберг" е затворена. Изместена е на ъгъла на ул. "Сердика" и бул. "Дондуков". Спирките на ул. "Париж" и "6-ти септември", също не работят. Когато нощните автобуси тръгнат по улиците, те ще спират на всички спирки, които съществуват на градския транспорт. Тези промени важат от днес до 6-ти включително", каза Петров, цитиран от "Фокус".

Той призова хората да използват градския транспорт за събитията с папата, тъй като така ще бъде много по-удобно за тях.

Петров добави също, че е въведена организация за паркирането в столицата по време на посещението на папа Франциск.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
София
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата