Тежка катастрофа стана към 10 часа тази сутрин на едно от най-натоварените кръстовища в Пловдив. В следствие на инцидента в болница са трима души.
Джип Нисан е отнел предимството и се е врязал в лек автомобил Сеат, съобщиха за Dnes.bg от пловдивската полиция.
От удара джипът се преобръща по таван и удря трета кола. Наложило се е екип на пожарната да реже един от автомобилите, за да извади пострадалите, които били заклещени между ламарините.
Тримата ранени са настанени в Университетската болница "Свети Георги" с различни травми.
Най-тежко е състоянието на мъж от Пловдив, който в момента е в операционната зала заради тежка гръдно-коремна травма, съобщиха от лечебното заведение.
Движението в района беше блокирано за няколко часа, а полицията ще изясняват точните причини за инцидента и дали водачът на джипа е бил употребявал забранени вещества.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.