IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Закъсали камиони затвориха пътя Кюстендил – Радомир


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
motion
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хемус пак е запушена в посока София на един от тунелите. Простотията е пълна.
отговор Сигнализирай
6
Детектифф
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
И това е международен път, европейски коридор N 8. Представете си какво става по останалите пътища. Ама виновни няма.Хоп, извинявам се!Виновни са Станишев,Костов,Инджова, ..... !?
отговор Сигнализирай
5
от 3
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
На тоя с минуса-няма да кажа къде чисти тая фирма, като се надявам ти да минеш от там и да закъсаш.Да ти е за урок.
отговор Сигнализирай
4
Прост
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Много добра снимка, ето така чистят "снегорините", мачкат снега, с вдигнато гребло, защото не им се плаща за изчистен сняг, а за пробег км.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Лови ги Боко снежинките...Такова чистене като тая зима не е било.Искам да кажа-толкова лошо.Вчера пак огледах техниката на една фирма започистване-25-30 годишни трактори, дето ги палят с дърпане, ако запали камаза, произведен 90-та година.Иначе спират камиони по пътя да ги дръпнат.А КАТ през повечето време спи.Елементарно е-спираш движението в този участък, чисти се и се пускат коли и камиони само с поставени вериги.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Бойко каза: "Ловим ги във въздуха......." топките.
отговор Сигнализирай
1
13
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Дано навреме да са спрели движението, да не стане като на "Хемус" - да се задръстят самите коли и техниката да не може да мине!!!
отговор Сигнализирай
Новини