IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Общината брои на хасковлия 402 лв. за ремонт на колата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Манго
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Така е добре! Да не са общинарите с достатъчно акъл.... да принудят поне общинската полиция да следи КАКВИ ЖЕЛЕЗА ИЗКУПУВАТ ...скрападжиите ???По СПОКОЙНО Е да се поеме риска да ги осъдят, отколкото да си слагат на гърба "трудолюбивото ни племе ***" и...мафио-идкупващите каквито и да е метални "отпадъци" ???
отговор Сигнализирай
7
Абориген
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
По скоро няма да се карат коли от колкото да се оправят дупките по пътищата за жалост ... и факт
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
До всички общиниплащаме данъци искаме пътища БЕЗ дупки!
отговор Сигнализирай
5
ани бъдете
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
протокол се издава за всяко птп при което колата не е в движение. недей така да говориш без да знаеш, защото хората ти се смеят.
отговор Сигнализирай
4
Чиновник
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 15
Дори и 15% от шофьорите осъдят общините, пак излиза по- евтино, отколкото да оправяме пътищата. Такива като тоя хасковец са единици и бройката им е много далеч, дори и от 1% от шофьорите. 99,9999% сте някакви страхливи и мързеливи абдали, които само мучите по форуми и ви е шубе да действате, защото знаете, че не сте изтядни. Що се отнася до състоянието на пътищата- ами каквито са ви колите, такива са и пътищата, по които си ги карате.
отговор Сигнализирай
3
Мавродиев
преди 12 години
Харесвам 35 Не харесвам 4
Елементарно е да осъдиш общината за щета на колата. Но преди това трябва да получш проткол от КАТ, което е почти невъзможно. Имат заповед само през трупа им да издават протокол. За това пишат АКТ за безумното "НЕСЪОБРАЗЕНА СКОРОСТ". Несъобразена с какво? С дупките ли. Та получаването на протокол не е невъзможно, но има цака и за това.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 37 Не харесвам 4
Пътищата ни са като в Сирия,а данъците като в Америка... ДОКОГА... ЩЕ ТЪРПИМ ТАЗИ *** ДА НИ ОГРАБВА ?...
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 60 Не харесвам 1
Браво на шофьора. Кога ще се научим всичките да сме като него. Хора събудете се!!! Трябва да си търсим правата колкото и трудно да става това.
отговор Сигнализирай
Новини