Управляващите ни накараха насила да светиме като космически кораби с обяснението ,че се грижат за нашата сигурност,но катастрофите не намаляват.Не е проблем да вземеш грешно решение проблем е ако нямаш достойнство да си признаеш,че си сгрешил и че това е само за пари!
отговорСигнализирай
6
Минува42 преди 12 години
00
На управляващите им стана навик да броят...Не виждам какво се прави по въпроса! КАТ не си вършат работата - залягат зад храстчета и не са там където трябва. Виж, ако някой от големците на деня ще обядва с друг такъв, то шапкари се пръкват на всеки ъгъл. Според мен КАТ трябва първо да обезопасят движението, после да глобяват, а застрахователите да въведат Bonus/Malus коефициент и за година всичко ще започне да се нарежда.
отговорСигнализирай
5
Алов преди 12 години
62
За момента трима е добре.До довечера има още доста време.
отговорСигнализирай
4
hah преди 12 години
30
На кой му е нужно да знае това? Колко хора са загинали в катастрофи !!??
отговорСигнализирай
3
анонимен преди 12 години
51
На простака на пътя фарове не му помагат. Докато не му светне в червената крушка кухата кратуна че така не бива да се кара, ще се избиват още много. Жалко за невинните.
отговорСигнализирай
2
българин преди 12 години
130
Явно светещите фарове не помагат. Не спасяват живот, но пълнят джобовете на някои.
отговорСигнализирай
1
анонимен преди 12 години
53
Много малко са се изтрепали бе, требва поне по стотина всеки ден да се чистят, та да се намалява по-бързо това просто племе.
отговорСигнализирай
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години
преди 12 години