IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Рехав протест в Благоевград срещу новия областен управител

Очаква се Муса Палев да дойде на работното си място в понеделник

Протестите в Благоевград продължават. Снимка: БТА

Протестите в Благоевград продължават. Снимка: БТА

Малка група протестиращи и тази сутрин застана пред главния вход на Областната администрация в Благоевград в знак на протест срещу назначаването на Муса Палев за областен управител.

От полицията са премахнали лентовите заграждения пред главния вход на сградата. Очаква се областният управител да бъде на работното си място в понеделник, а по предварителна информация следващата седмица ще се състои срещата му с кметове от областта.

"Проблемът не е Муса Палев като име и личност, а ДПС. Ако господин Палев иска да бъде областен управител, нека официално да напусне ДПС и ние ще го придружим с ръкопляскания да влезе в областна управа и да управлява като областен управител", заяви за БТА Илия Сивиков от Гражданската инициатива "Обществен контрол".

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата