IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Британци дариха апарат за обдишване на новородени на болницата в Търново


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Българин
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
От три месеца ни наричат животни и ни обиждат по всички британски медии, а сега се правят на благородници.НЕ, МЕРСИ!Позор за ибрикчиите, които се наведоха на англичаните и приеха тоя апарат от тях. Тия островни ***, дето от триста години правят деца на майките и на сестрите си, да си наврат маркуча на апарата между задните бузи и да дишат дълбоко!***!
отговор Сигнализирай
1
васил назлъмов
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Благодарим на братята англичани,които с голямо настървение плюем в нета. Къде са нашитеолигарси и мутрета,които ни извиват ръцете на всички фронтове,ама да им се откъсне някойлев за благородна кауза няма да се сетят. Ама,сигурно се сещат,но не им се дават пари,нена-ситните ***!
отговор Сигнализирай
Новини