Задържаха група младежи в Слънчев бряг за притежание на наркотици, съобщиха от пресцентъра на полицията в Бургас.
Сутринта служители на Районно управление “Полиция”-Несебър са извършили проверка на хотелски апартамент в Слънчев бряг, използван от две момчета и две момичета.
В апартамента са намерени и иззети пакетче с три хапчета “екстази”, четири свитъка с твърдо бяло вещество - метамфетамин и две пакетчета с остатъци от метамфетамин. Намерена е и електронна везна.
Двете момчета са с криминално минало. 24-годишният Т.Т. от Стара Загора е с три наложени до момента присъди, две от които за грабеж и една за кражба. 23-годишният К.В. от Враца е криминално проявен, привлечен като обвиняем за грабеж на 14 февруари.
20-годишната М.П. от Враца и 19-годишната П.Г. от Пловдив работят в еротичен клуб в Слънчев бряг.
Т.Т., К.В., М.П. и П.Г. са задържани за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо досъдебно производство.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.