IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

България пътува: Изнасянето продължава и днес

Очаква се засилен трафик до 14:00 часа

Снимка: Булфото, архив

Снимка: Булфото, архив

И днес се очаква натоварен трафик и интензивно движение по пътищата на България.

Прогнозите са, че концентрация на най-много коли ще има сутринта и ранният следобед. Най-натоварени са пътищата към Кулата, "Капитан Андреево", Видин, Варна, Бургас и планинските курорти.

Ремонти по пътищата, които да образуват тапи, няма, казват от Пътната агенция.

Полицията е създала специална организация на движението, за да не се образуват тапи. Такава организация ще има и на 3-ти януари, когато се очаква нов пик на трафика.

Ще има две ленти за напускащите в посока Перник, съобщиха от АПИ.

Само от София се очаква над 250 000 да напуснат града на празниците, а над 1,2 млн. души ще пътуват при някого.

На автогарата в София за много от вътрешните дестинации с автобуси няма билети и се търсят алтернативни пътувания с влакове.

 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата