28-годишно момче е жертвата на зверската катастрофа на 186 километър от магистрала "Тракия" край Чирпан, предаде репортер Dnes.bg от мястото на инцидента.
Катастрофата е станала около 18 часа, а по първоначалната информация автомобилът се е ударил в разделителната мантинела, обърнал се е и се е запалил. Шофьорът е изхвърчал от колата и е загинал на място. Няма данни за други пострадали."Карат много бързо, тук в продължение на 50 метра всичко е в ламарини и части от колата", разказа пред Dnes.bg служител на пътната агенция, който участваше в разчистването на щетите.
На мястото на инцидента имаше няколко патрулни коли и автомобил на пожарната. В продължение на няколко часа движението по автомагистралата в двете посоки ще се осъществяваше в аварийните ленти.
След 21,30 часа районът беше напълно разчистен, а колата вдигната с помощта на пътна помощ.