IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Да помогнем на майка да прегърне сина си за последно

Убиха Денис в Англия, където работил, за да помага на семейството си

Снимка: zapernik.com

Снимка: zapernik.com

19-годишният Денис Петков вече го няма. Беше убит с нож на 11 март в Англия. Денис беше една от младите надежди на ФК Миньор (Перник).

Денис беше нападнат от роми, защото им направил забележка. Били шумни, а той на другия ден бил на работа. Работил в Англия, тъй като нямал достатъчно средства, за да продължи образованието си в НСА, за да помага на семейството си. Работил в автомивка...Убиецът е задържан и предстои правосъдието в Англия да се произнесе.

Но семейството на Дени няма достатъчно средства, за да плати транспортирането на тялото му от Англия до родния му Перник. В миньорския град не вярват в помощ от държавата.

Затова нека, който може, да помогне на една българска майка да прегърне сина си за последен път.

IBAN: BG05 CECB 9790 1032 5681 00
Банка : ЦКБ
Титуляр: Диана Георгиева Петкова

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата