IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

83-годишна почина, след като бе блъсната от кола в Пловдив


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Да кажем че в този случай пешеходецът е пресичал неправилно а в останалите случаи на блъснати на пешеходна пътека за тях какво ще кажем
отговор Сигнализирай
9
gh
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Със сигурност не е било бързо -това е малък участък между 2 светофара и е винаги натоварено движението.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Какво помага Това че е трезвен след като не е отразил жената в 13ч , при хубав ,слънчев ден?
отговор Сигнализирай
7
???
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Този 35 годишният с каква скорост се е движил, та не е успял да спре? Трябва да е било с много над максимално разрешената скорост.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Роднините на покойницата да платят щетите по автомобила.
отговор Сигнализирай
5
+++
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Какво казва новината?Жена на 83 години - значи през 1989 е била на 53 години и активно е подкрепяла промените и е гласувала за СДС. Според социологическите проучваняи най-голяма подкрепа СДС имаше от хората до 30 годишна възраст и хората между 40 и 55 годишна възраст. Може би сега във възторг от победата на ГЕРБ не се е огледала.Мъж на 35 години - шофьор. Очевидно шофьорски книжки на младежи до 50 годишна възраст не трябва да се дават. Много са буйни и не могат да преценят как да шофират.
отговор Сигнализирай
4
Ти да видиш..
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
До Анонимен 3 Каква госпожа ? Другарка гласувал за БСП и във възторг не се е огледала.Кво да праиш ? Съдба !
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Това е много натоварен булевард и трябва да спазват правилата за движение, но госпожата не го е направила....
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Бабо това не ти е бай Тошовото време да си пресичаш къдети е кеф. По онова недоносено време най много някой москвич или лада да минеха през целият ден щото всички бяха на работа. А сега къде си тръгнала да пресичаш сред хиляди автомобили. Бог да те прости поне се отърва на Тиквите от територията от хубавите цени и от високата ти пенсия. Дано да си на по хубаво място.
отговор Сигнализирай
1
Пенсионер
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
И сега 35 годишния мъж ще тръгне по мъките , заради деменция.На тези години карам мотор.
отговор Сигнализирай
Новини