IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

2 години пробация и 200 часа обществен труд за бияч на лекарка

Порицаха го и по радиоуредбата в село Лехчево

Снимка: Pixabay

Снимка: Pixabay

Районният съд в Монтана осъди на 2 години пробация, 200 часа безвъзмезден труд и публично порицание чрез обявяване на присъдата по радиоуредбата и залепване на обява на сградата на кметството в село Лехчево местният жител Л.Г., който нападнал лекарка в здравната служба в селото, съобщиха от съдебната палата в Монтана.

На 15 февруари 2019 година Л.Г. /38г./в нетрезво състояние нахълтал в здравната служба в Лехчево, държал се агресивно с общопрактикуващата лекарка на селото д-р В.Д. заплашвал я, счупил апарата за измерване на кръвно налягане и бил задържан от пристигналите на място полицаи, пише БТА.

Пред съда Л.Г. се признал за виновен и сключил споразумение с прокуратурата за по-лека присъда. В продължение на две години той ще трябва да полага общополезен труд по разпореждане на кмета на село Лехчево. Л.Г. е безработен и преди това е осъждан за други престъпления, обявиха от Съдебната палата в Монтана.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата