IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ПСС: Времето в планините следобед ще се развали

Хората да слязат в ниските части, очаква се буря

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

По обяд хората да слязат в ниската част на планината, защото се очакват гръмотевични бури, съветват от Планинската спасителна служба (ПСС).

Условията за туризъм в планините на запад са лоши. Облачността е разкъсана, духа слаб вятър. Следобед се очаква времето да се развали.

През последното денонощие не е имало инциденти с туристи в планините, допълват от Планинската спасителна служба.

Над планините ще се развива купесто-дъждовна облачност и ще има валежи от дъжд и гръмотевични бури, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ). На места явленията ще са интензивни.

Почти без валежи ще се задържи единствено в Странджа и източните райони на Стара планина.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата