IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Героичен хипопотам спаси антилопа от крокодил


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Иван
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Грешиш в саваната всички умират и силните и слабите, в общество на зверове рано или късно всеки загива.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
до 6: И аз не видях тук крокодил, но съм гледал оригиналното клипче.Иначе гнуто си е пътник. Ранено е, не може повече да тича. Има лъвове, има хиени, има гепарди, други крокодили. Ще го изядат за нула време. И лешоядите ще се съберат накрая. Саваната типичен пример за законите на природата! По-силните оцеляват, по-слабите умират. Естествен подбор.
отговор Сигнализирай
6
Juli
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Голям герой този хипопотам няма що...и ся кво крокодила завалата си остана гладен
отговор Сигнализирай
5
УХЪ
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А хипопотамите не обичат и хора, дразянт се и годишно умират много хора от хипо.
отговор Сигнализирай
4
UHY
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
*** ли съм, не знам, ама не видях крокодил, нито битка, просто хипо си хортува с антилопата
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Не мога да разбера какъв *** трябва да си, за да не разбираш, че хипопотамът мрази крокодили и се е ядосал на хищника, който си мисли, че може да си прави каквото си иска толкова близо до него!
отговор Сигнализирай
2
Памела
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 17
Спаси я и какво? Остана си затънала в тинята, антилопата. Крокодилът щеше да и предложи по-бърза смърт, сега има да се мъъъчи.
отговор Сигнализирай
1
Един
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
Хубав сценарий за холивудски филм, ама толкова. Иначе всеки с елементарни познания за живота в саваната добре би се посмял на глупостите в статията. Хипопотамите са сприхави животинки враждуват с всички, вкл. и с крокодилите. Хипото иска крокодила и гну-тода му се разкарат от "спа центъра". А гну-то няма да го бъде - краката му са начупени.
отговор Сигнализирай
Новини