IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Шведска тройка в английски замък

Желаещите за сексмаратона трябва да приготвят 4000 долара

Снимка: Reuters

Снимка: Reuters

Американска компания за "голи пътешествия" е резервирала английския замък Бъви в графство Девън за организирането на секс партита с шведски тройки в стил "Имението Даунтън", съобщава в. "Дейли мирър", цитиран от БТА.

Обещанията са за пет дни оргии в изискана аристократична обстановка, а цената за удоволствието е 4000 долара на човек. Тематичното еротично парти ще премине под надслов "Замъкът на удоволствията".

Кандидатите за ласките обаче трябва да понамалят възбудата, тъй като събитието е предвидено за 5 юли следващата година. Организаторите са сложили и лимит - на сексмаратона ще бъдат допуснати 100 двойки или тройки.

Замъкът Бъви е бил построен през 1907 година на брега на едноименната река за виконта на Хамбълдийн Уилям Смит. В момента той е луксозен хотел с голф игрище.

Освен със секс записалите се в мероприятието на 5 юли ще могат да се занимават с тенис, лов, риболов и с посещения на исторически обекти в областта.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Миш-маш
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата