IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мода и зодии: Какво да купуваме?

В какво да инвестираме според датата си на раждане

Снимка: Reuters

Снимка: Reuters

Към настоящия момент, на няколко пъти сме акцентирали върху един важен съвет за модата – по-добре е да инвестирате за нещо качествено, отколкото да затрупате гардероба с много и евтини неща.

Но докато желанието ви да имате нещо изискано и специално в гардероба си нараства, може да е трудно да вземете крайно решение какво да бъде то.

Точно тук идва влиянието на зодиакалния знак. Може би характерът и някои от водещите ви черти ще помогнат. Представяме ви пълен списък на най-добрите попълнения в гардероба спрямо датата ви на раждане.

Овен

Какво лошо има в това да бъдете уверени, Овни? Нищо – вие сте шефът и това трябва да се подчертае. Допълнете визията си с обувки, които внасят усещане за власт, сила и смелост. Добър вариант е класически висок ток с яркочервена подметка.

Телец

Обичате скъпите неща, но и държите на класиката. Когато инвестирате, вие сте способни на много сериозен бюджет, но искате и да си струва. Добър вариант за вас е дизайнерска чанта, с която със сигурност ще получите много комплименти.

Близнаци

Без значение на каква възраст сте, вие разчитате основно на младежкия дух и вашата голяма инвестиция трябва да бъде точно толкова практична, колкото сте и вие. Тази комбинация означава само едно – кожено яке, което можете да носите както с рокля, така и с дънки и вечерна рокля.

Рак

Точно както ракообразните обичат своя дом, така и вие. Това за вас означава, че перфектната комбинация за вас е всичко, което може да се носи с деним. Ако искате умно да похарчите част от бюджета си, заложете на класически модел и цвят.

Какви покупки са подходящи за другите зодии вижте тук

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Миш-маш
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата