IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пуйка на трапезата? А дали е расла на кокал?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
|V|art!n
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ще стане същото като с пластмасовите хидро домати от Холандия, абсолютно отвратителни са, но пък са доста евтини :) И с лабораторната мръвка ще е така щом я пуснат в масово производство.
отговор Сигнализирай
6
златна тая пуйка
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
само да не говори и да не избяга от трапезата в най-неподходящия момент, но ако говори - поне да изпълнява желания за 20 хиляди долара, докато си спасява кълките.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Утопия е, че в бъдеще хората, ще могат да живят по над 100 години, като гледам, каква химична храна пълзи сега по мрежата, хеле след още 10-20 години. Направо на 20 години, вече от вътре ще си пълен леш!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Тия па глупавите янки защо ядат пуйки като не знаят какво е това кисело зеле?
отговор Сигнализирай
3
луи
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Гледайте "Крилце или кълка" на Луй дьо Финес. Там човека го показа /е малко по-различно/ още преди много години.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Клонирането не беше ли забранено?
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Няма значение на какво е расла - важното е да е щастлива и да стои на климатик според меркелтизма!
отговор Сигнализирай
Новини