IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Обявиха карантина в район близо до Ксанти в Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Емииии... сега всички на море в гърцията.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До 4Всички сме бай *** - вътре, вън, щом ни управляват неграмотни доказани бандити. Да не мислите, че ние сме отишли от хубаво в чужбина, а? Хайде малко респект към тези които се потят яко от бачкане и наливат 50 процента от заплатите си в България с не малко лишения.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Тук в Атина носим маски само в метрото щото ни ръчкат охранителите, от които има и българи, всякакви . Иначе никъде вече не носят маски, писна им на патьока и на тях. За туризма, няма как да го изпуснат, щото ще стане война като в америкА, не си поплюват с молотовките и не спят като бай *** - зимен сън. Също много важно - имат и здравеопазване. Всичко пак им е заето в туризма, а Тулупа се чуди откъде? Хората избягват мафиотска България, там е истината!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Хайде ***, юруш към Гърция на почивка.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Ходили са на гости при роднини в Сърница.
отговор Сигнализирай
Новини