15-годишен ученик призна пред съда, че е спал с учителката си над 50 пъти и тя е бременна от него, пише "Дейли мейл".
Британката, която работила като асистент-преподавател в училището, е на 30 години. Каролина Бериман преподавала английски и математика.
Първоначално палавата учителка влязла в контакт с младия си любовник чрез Facebook. В началото всичко тръгнало спокойно. "Звъняхме си и си пишехме по цял ден. Неусетно това започна да се превръща във връзка. Тогава тя започна да ми звъни и през уикенда и да ме пита дали няма да намина към дома й", разкрива младежът.
15-годишният разказва, че жената започнала системно да го принуждавала да правят секс. Казва също, че се е страхувал за живота си. Връзката между ученика и учителката продължила цели пет месеца.
"Малко по малко взе да става по-сериозно. Стигнахме до момента, в който 2-годишната й дъщеря започна да ми казва "татко". Повтарях й, че не съм й баща, а приятел на майка й", споделя ученикът.
Бериман дори молила младото момче да избягат заедно и му повтаряла, че ако не го направи, това ще разбие сърцето на дъщеря й.
Връзката излязла наяве, когато братът на момчето я разкрил пред майка им. Тя веднага се обадила в полицията.
Бериман все пак успява да избегне затвора и е отстранена само за две години от работното си място. 30-годишната учителка получила и 250 часа общественополезен труд, както и забрана повече да контактува с ученика.