IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Какво да направите, ако подозирате изневяра?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Не подозирам изневяра.Авторката ти пак мътиш водите на някой.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Плюнката на нея не си хвърлям!Само започвам да я търся.И тя започва да бяга срещу вятъра да се крие от горския и да си създава въображаеми приятели.Въображението е нещо страшно.Гузната съвест заговорили и жените в бяла престилка и касинка не могат да и помогнат.Докато вероюто е очевидно " не е срамно си поискаш,срамно е да ти откажат".Когато не си чист няма от няма от кой да бягаш,от кой да се криеш и да създаваш тълпа около себе си в желанието да се слееш с нея.
отговор Сигнализирай
1
Anglosucks
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Тези съвети не са нашите ширини. Аз изневяра не прощавам. На човека и сакото му ще облеча, на нея и троша и двата крака и си тръгвам.
отговор Сигнализирай
Новини