IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

2 млн. евро провалили Бербо за Милан

От Юнайтед поискали 7 млн. евро за него, Берлускони обявил, че ще плати само 5

Димитър Бербатов. Снимка: Булфото

Димитър Бербатов. Снимка: Булфото

Спор за 2 милиона евро е провалил трансфера на Димитър Бербатов в Милан. Манче­стър Юнайтед е поискал от Силвио Берлускони 7 милиона евро за 31-годишния нападател.

Бившият италиански премиер обаче обявил, че не е склонен да да­де повече от 5, разкрива "24 часа". Заради провала на сделката с Милан, нападателят на "червените дяволи" се е насочил към турския Галатасарай.

От няколко дни местната преса гърми, че е въпрос на дни бившият капитан на националния отбор да подпише с "Чим бом".

Очаква се тимът от Истанбул да плати 5 милиона паунда, което е 6.4 млн. евро на Ман­честър Юнайтед. Според турската преса договорът на Бербо ще е за две години с опция за още една.

Футболистът вече е имал кратък личен разговор с Фатих Терим. Галатасарай стана шампион на Турция през изминалия сезон.

Още футболни новини четете в Gol.bg

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Спорт
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата