IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Левски изрита Агиеманг Опоку

Договорът на ганаеца е прекратен по взаимно съгласие

Илиан Илиев няма да разчита повече на Опоку. Снимка: Булфото

Илиан Илиев няма да разчита повече на Опоку. Снимка: Булфото

Ганайският нападател Агиеманг Опоку официално вече не е футболист на столичния Левски, съобщи тима от стадион "Георги Аспарухов".

Ръководството на клуба се е договорило с африканеца за прекратяване на договора му по взаимно съгласие.

Опоку получи разрешение да се прибере в родината си преди около месец заради лични проблеми. Завръщането му се забави по-дълго време от очакваното, което доведе и до края на договорните му отношения с втория в родното първенство в момента.

Нападателят бе привлечен в Левски през лятото, след като преди това изкара проби в Лудогорец, където не бе харесан.

Агиеманг Опоку не успя да се наложи в титулярния състав на Левски. В началото на сезона ганаецът се замеси в скандал по време на тренировка, след като влезе в конфликт с Владимир Гаджев, когато двамата бяха пред сбиване.

Преди да се озове на стадион "Георги Аспарухов", скандалният Опоку бе собственост катарския Ал-Сад, а миналата е година играл под наем в Ал-Ахли от Доха.

22-годишният нападател е преминал през всичките гарнитури на ганайския национален отбор, но въпреки това не успя да си спечели място в състава на Левски в началото на кампанията.

Още новини от лагера на Левски четете в Gol.bg

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Спорт
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата