Бунт за пари е избухнал сред футболистите на ЦСКА, но в последствие е бил потушен, съобщава "Тема Спорт".
Както е известно вчера играчите не присъстваха на тържеството по случай 65-ия рожден ден на клуба.
Те са заплашили и че няма да тренират, докато не им бъде платено. Футболистите обаче веднага са получили по една заплата и проведоха нормално заниманието си.
В момента на играчите се дължат по две заплати, които след няколко дни ще станат три. Утре ЦСКА играе с Черно море на стадион "Българска армия".
Срещата е изключително важна и за двата отбора, тъй като армейците се борят за третото място и участие в евротурнирите, докато моряците искат да останат в елита.
В момента и двата тима изпълняват плановете си, тъй като ЦСКА е на ключовото трето място, докато Черно море е над чертата на изпадащите отбори.
Още новини от лагера на ЦСКА четете в Gol.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.