IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Беззъбият Ливърпул се провали в Швейцария


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
"Лудогорец е с 0 точки."Така и ще си остане.А най-големият секс Луноходец ще отнесат от Базел.3-4 на нула за Базел и то в София.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Лудогорец много надцини Ливърпул ! Разликата не е в класите, а в парите ! Но на терена парите не играят !!!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Лудугорец няма да завършат на последно място, сигурен съм! Има още четири мача.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Яд ме е че Лудогорец и в двата мача не си вярваше съвсем. Ако бяха влезли здраво на Ливърпул, щяха да ги отупат още в Англия, стига съдията да го позволи. То гаврите с малките отбори нямат край. Вчера Роналдо игра толкова посредствено театрото си, но пак съдията му уважи симулациите. Ливърпул може да завърши само с тия 3 точки на Лудогорец. Убеден съм че Базел ще ги опука на контраатаки в Англия.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Много хубаво. Чакаме Ливърпул в София да им изпием соса. А, и да не забравят да хванат съдията. Трябва да им свири поне 1 дузпа щото са голям отбор, но пък по-малък от Реал. На най-големите отбори се дават 2 дузпи, на големите само 1 дузпа, на средняците нищо, а пък на слабаците - срещу тях се свирят по 1-2 дузпи на мач. Нарича се феърплей.
отговор Сигнализирай
3
Весо
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
До ПейоКва интрига?С базел нямаме никакви шансове. И двата мача са загубени. Има някакъв шанс срещу лузерпуля, но знае ли човек.Надеждите са за точка, но ще е трудна работа.
отговор Сигнализирай
2
Пейо
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
До куку рукуДве си имаше дузпи със сигурност. Поне преди втората си имаше на 100 %. А при първата-този брутален убиец Минев си беше за директен червен картон. Съдията не искаше да убие интригата от първото полувреме, разбирам го.
отговор Сигнализирай
1
куку руку
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
До Кристияна Имаше. За Реал дузпите бяха три, но едната не я дадоха. А гола, онзи - отменения си беше фантастише....Но следващия път...
отговор Сигнализирай
Новини