Левски излъга с 1:0 Локомотив София в "Надежда" и поне с малко изми срамните си изяви през последните седмици. Единственото попадение в мача заби Аниете през първото полувреме.
"Сините" бяха в криза след равенството с Локо Пловдив и загубата от ЦСКА в първенството, както и след падението от Монтана за Купата на България, но сега стигнаха до трите точки и дишат по-спокойно.
Срещата обаче бе пълно разочарование, двата отбора предложиха меко казано некачествена продукция, която определено не се хареса на феновете.
Левски все пак показа по-стойностни неща, създаде няколко положения пред Митрев, вкара едно от тях и заслужено си взе победата. Така "сините" се изкачиха на трето място в класирането и вече са на девет точки зад ЦСКА.
Трябва де се отбележи, че феновете на Левски не спряха да подкрепят любимците си и да обиждат Тодор Батков.
Още футболни новини четете в Gol.bg