IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дембеле стигна дъното: Ще рита за апартамент

Франзуцинът е без отбор от година, сега е в Швейцария

Снимка: архив, Bulphoto

Снимка: архив, Bulphoto

Бившият снайперист на Левски Гара Дембеле стигна дъното, след като близо една година не може да си намери отбор.

Французинът, който стана голмайстор на родния елит и бе продаден за цели 2.5 милиона евро от Левски на Фрайбург, вече има много скромни претенции. Сега Гара е в Швейцария, където се надява да си намери някой малък тим.

"Да, аз знам, че няма как да бъда на много високо ниво, след като не съм играл една година. Наясно съм, че отборите от елита на Швейцария няма как да се борят за подписа ми. Единственото, което искам, е, някой да ми даде нещо, с което да живея: един апартамент за малкото ми семейство и възможност отново да играя футбол", коментира Гара.

Нападателят не е забравил славния си период със синята фланелка: "Най-добрият период в кариерата ми беше в Левски. Аз обаче допуснах много грешки и затова стигнах до тук".

Още спортни новини четете в Gol.bg

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Спорт
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата